DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.09.2017 r.

sobota | | 22:47 | admin |
1. Dzisiaj w naszej parafii dożynki na Mszy św. o godz. 12.00. Będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne polony. Po Mszy św., wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna wokół Kościoła z wieńcem dożynkowym z racji I niedzieli miesiąca. Po procesji podzielimy się chlebem z tegorocznych plonów i będziemy wspólnie świętować. 2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy, po przerwie wakacyjnej, odprawianie Mszy św. z udziałem dzieci i młodzieży o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców. 3. W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawiane o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00. Taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Warszawie. 4. W poniedziałek 4 września - początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Spowiedź od godz. 7.30. 5. W naszej parafii pragniemy zorganizować scholę dziecięco - młodzieżową. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 7 września o godz. 19.00 w salce na Organistówce. Zapraszamy dzieci i młodzież uzdolnione wokalnie oraz osoby grające na instrumentach muzycznych. 6. W piątek 8 września Święto  Narodzenia Najśw. Maryi Panny( Matki Bożej Siewnej). Na Mszy św. o godz. 17.30 obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion. 7. Po przerwie wakacyjnej, zapraszamy ministrantów i kandydatów w sobotę 9 września o godz. 10.00 na Organistówkę oraz bielanki na godz. 11.00. 8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. 9. Wszystkim uczniom , nauczycielom i wychowawcom życzymy błogosławieństwa Bożego, wytrwałości i światła Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej w nowym roku szkolnym i katechetycznym.   INTENCJE MSZALNE OD 3 DO 9 WRZEŚNIA 2017 r.   Niedziela godz. 8.30 1. + Eugenię, Irenę i Tomasza Grzybowskich, Sabinę Kucharską i rodzinę Białowąsów. 2. + Michała Przyżyckiego w 30 dzień po śm., Bronisława Wawrzenieckiego z racji imienin, jego żonę, rodziców i dziadków. Zdzisława Fijołek w 11 rocz. śm., Igę Fijołek, Janinę Kobylińską. godz. 10.00 1.  + Zbigniewa Dziekańskiego w 2 rocz. śm. 2. + Jolantę Olechowską, Czesława Smelę, Mariannę i Stanisława Nowickich , Mariannę i Wincentego Waćkowskich. godz. 12.00 Za Parafian. godz. 16.00 1.  + Zygmunta Dziudzi w 20 rocz. śm., Krystynę i Arkadiusza, rodzinę Dziudzich i Skowrońskich. 2.  Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Bogusławy i Zbigniewa z prośbą o dalsze bł. Boże i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich dzieci. Poniedziałek godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. godz. 17.30 1.+ Wacława Pamięta. 2. + Bronisławę Lipińską z racji imienin, Józefa, Annę i Adama Lipińskich, Bronisławę Chruścińską z racji imienin, Antoniego Pamięta i Barbarę Grobelną. Wtorek godz. 17.30 1. + Eugenię i Henryka Meksuła. 2.  Dantis. Środa godz. 17.30 1. + Lidię Kielak. 2.  W intencji Bogu wiadomej. Czwartek godz. 17.30 1.  + Zbigniewa Banaszka. 2.  Dantis. Piątek godz. 17.30 1. + Mirosława Fabisiaka w 14 rocz. śm., Joannę, Feliksę i Stanisława Dmochów, c.r. Żurawskich, Malinowskich i Woźniaków. 2.   + Piotra i Józefę Milej, Grzegorza Nowickiego, rodzinę Nowickich, Pamiętów i Milejów. Sobota godz. 16.30 Ślub. godz. 17.30 + Roberta Tobijasza w 2 rocz. śm.

Możliwość komentowania jest wyłączona.