DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA-8.10.2017r.

sobota | | 20:09 | admin |

1. Dzisiaj XVII Dzień Papieski, który obchodzimy pod hasłem: ” Idźmy naprzód z nadzieją”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz Fundacji ” Dzieło Nowego

Tysiąclecia”, która poprzez stypendia wspiera młodych ludzi z niezamożnych rodzin.

Nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00.

2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawiamy w niedziele o godz. 16.00, a w dni

powszednie o godz. 17.00. Dzieci i młodzież zapraszamy w środy i piątki.

3. W sobotę 14 października Dzień Edukacji. W intencji wszystkich nauczycieli będziemy

się modlić na nabożeństwie różańcowym o godz. 17.00.

4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i na Msze św.

zbiorowe za zmarłych w dniu 2 listopada na godz. 9.00 i 17.30.

5. W przyszłą niedzielę 15 października zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 dzieci

I Komunijne i ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w kościele.

6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i do wzięcia kolejnego numeru naszej gazetki

parafialnej.

7. Wszystkim Nauczycielom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy

błogosławieństwa Bożego, zdrowia , cierpliwości i opieki Matki Najświętszej.

INTENCJE MSZALNE OD 8 DO 14 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

Niedziela

godz. 8.30

1. Za Parafian.

2. + Hannę Kucharską w 3 rocz. śm.

godz. 10.00

1. + Władysławę i Edwarda Dobrogosz.

2.  + Stanisława i Janinę Dziarmaga, Zofię, Stanisława i Włodzimierza Pytlakowskich.

godz. 11.30

1. Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Zofii i Stanisława z prośbą o dalsze bł. Boże i potrzebne łaski dla Jubilatów i ich rodziny.

2. + Mariannę i Henryka Sumków i teściów Piekarniaków.

godz. 16.30

1. Dziękczynna w 28 rocz. urodzin Marty z prośbą o dalsze bł. Boże i potrzebne łaski.

2. W intencji Wspólnoty ” Przyjaciele Oblubieńca”.

Poniedziałek

godz. 17.30

+ Piotra Malarowskiego w 3 rocz. śm., Mariannę Malarowską, Ludwika Przygodę, dziadków Malarowskich, Iwanickich, Sucharskich i Przygodów.

Wtorek

godz. 17.30

+ Hannę Bratluska.

Środa

godz. 17.30

1. + Genowefę i Edmunda Sobczak, Martę Sałacińską, Józefa i Bronisławę Lipińskich, Adama i Annę Lipińskich.

2. W intencji Bogu wiadomej.

Czwartek

godz. 17.30

Dantis.

Piątek

godz. 17.30

1. + Zofię Janasz w 1 rocz. śm. i Wacława Janasza.

2. + Zbigniewa Gromadka w 30 dzień po śm.

Sobota

godz. 17.30

1. + Edwarda Jaworka z racji imienin oraz rodzinę Jaworków i Regulskich.

2. + Anielę i Kazimierza Dmoch, dziadków Żurawskich.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.